SOLO BATTLEROYALE 96 جمعه 23:00

جزئیات تورنمنت

نام تورنمنت :
SOLO BATTLEROYALE 96 جمعه 23:00
تاریخ شروع :
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ _ 23:0
ورودی :
رایگان
اعضای شرکت کننده :
0 /100 نفر
جوایز :
اول اول
30 هزار تومان
دوم دوم
20 هزار تومان
سوم سوم
10 هزار تومان
چهارم چهارم
5 هزار تومان

قوانین و مقررات بازی

توضیحات مسابقه :

قوانین و مقررات پرشین کتز

#پله های جوایز براساس بلیط های فروخته شده در هر تورنومنت طراحی شده اند قبل از خرید بلیط حتما با استفاده از لینک زیر از میزان جوایز اطلاع پیدا کنید

پله های جوایز را از اینجا مطالعه کنید.

ممنوعیت های بتل رویال: استفاده از تانک و کلاس ترپ مستر غیر مجاز می باشد و تخلف باعث بن شدن حساب کاربری متخلف خواهد شد.

1.عمومی

*بمنظور جلوگیری از تقلب تمامی بازیکنان شرکت کننده در رقابتهای پرشین کتز موظفند از تمام بازی های خود فیلم بگیرند و بهمراه اسکرین شات نتیجه تا 48 ساعت بعد از بازی در صورت درخواست تیم ادمین این مدارک را در اختیار پرشین کتز برای بررسی قرار دهند.

1.1-تیم ادمین فرض را برای همه شرکت کننده ها ی یک تورنومنت در نظر می گیرد که آگاه به تمام قوانین هستند و همینطور قوانین جدید که در قسمت اخبار اعلام می شود را چک می کنند.

 

1-2 هر بازیکن فقط 1 اکانت می تواند بسازد . فروش و اجاره و معامله یا دریافت هزینه یا خسارت به هر شکل یا حالتی ممنوع است.

 

1-3 هر شرکت کننده ای که قانون را زیر پا بگذارد متناسب با آن مورد جریمه خواهد شد .نحوه جریمه با دخالت ادمین انجام خواهد شد . نمونه هایی از جریمه عبارتند از : باخت 3-0 . تکرار مسابقه . امتیاز جریمه . اخراج از تورنومنت یا در بدترین مواقع بن شدن موقت یا دائمی

 

1-4- اطلاعیه هایی مبنی بر برگزاری تورنومنت و زمان شروع و بلیط شرکت در مسابقه و جوایز و آخرین مهلت ثبت نام در سایت ما قرار داده خواهد شد . بعد از شروع هر تورنومنت هیچ تغییر و تعویض در آن اطلاعیه مجاز نیست .

 

1-5 بازی ها در بازه زمانی مشخص شده توسط اطلاعیه در سایت  برگزار خواهد شد .

 

1-6 بازیکنانی که در هر بازی شرکت می کنند نیازمند ثبت آی دیو کد مربوط در بازی مورد علاقه خود در سایت ما هستند که شامل seper cell id و steam و battle.net و call of duty و pubGهستند.

 

1-7 همه اعضای پرشین کتز می توانند مسابقات آتی 3 روز آینده را در سایت پرشین کتز مشاهده کرده و اقدام به خرید بلیط نمایند .

 

1-8 قبل از شروع به ثبت نام در مسابقه باید نام و کد کاربری پروفایل داخل بازی خود را در محل مشخص شده در هنگام دریافت بلیط وارد کنید . جایگاه شما رزرو خواهد شد و پس از تایید ادمین به لیست شرکت کنندگان مسابقه افزوده خواهید شد .

 

1-9 هر بازیکن پاسخگو مشکلات بوجود آمده برای اینترنت خود است و باید اینترنت متناسب با نیازمندی های بازی داشته باشد تا حتی الامکان از بوجود آمدن لگ جلوگیری کنند.

لازم به ذکر است که در زمان های قطعی اینترنت سراسری که نه بازیکنان و نه سایت تقصیری در بوجود آمدن این مشکل ندارند مبلغ ثبت نام به همه بازیکنان برگردانده خواهد شد و در صورتی که سایت مقصر مشکل بوجود آمده بود با توجه به آن مشکل خسارتی به بازیکن برگردانده خواهد شد.

 

1-10 درخواست برای اینکه به صورت اشتباه در بازی باخته اید بعد از بازی در نتیجه پایانی بازی تغیری ایجاد نخواهد کرد . اگر دلیلی به عنوان شک به رقیب دارید که فکر میکنید که قانون را رعایت نمی کند یا مشکل لگ طولانی دارید به ادمین قبل از اینکه حریفتان از موقعیت استفاده کند اطلاع دهید . ( قبل از شروع بازی )

 

راهنمای تورنومنت

 

2-1 هر بازیکن می تواند با خرید بلیط و یا موجودی اعتبار تومان یا مانا در سایت پرشین کتز برای شرکت در هر تورنومنت در آن شرکت کند.

 

2-2 همه شرکت کننده ها باید حداقل 10 دقیقه قبل از شروع تورنومنت برای تطابق آی دی مسابقه و سایت پرشین کتزدر روم مسابقه ورود کرده باشند. نکته : اگر در این بازه check in نکردید مجاز به شرکت در تورنومنت نیستید و اعتبار خود را از دست می دهید . 

قوانین رفتاری

 

3-1 همه شرکت کننده های پرشین کتز باید با احترام با بقیه بازیکنان و ادمین ها رفتار کنند.

 

3-2 پرشین کتز تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد، هرگونه حرکت خلاف مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران موجب بن شدن و معرفی شخص خاطی به مراجع قضایی خواهد شد.

 

3-3 اگر بازیکنی اقدام به رفتار های اذیت کننده، توهین و فحاشی یا تحقیر حریف یا هم تیمی خود کرد. به ما اعلام کنید و بازیکن حذف و جریمه خواهد شد.

 

3-4 الفاذ رکیک یا تهدید ادمین های ما منجر به حذف لحظه ای خواهد شد.

 

3-5 در صورت مشاهده هرگونه تقلب در بازی مثل استفاده از چیت هدفگیری، یا چیت رد شدن گلوله از دیوار یا تیم آپ در بازی های تک نفره و….بازیکن خطا کار مورد جریمه و بن شدن از وب سایت پرشین کتز قرار خواهد گرفت .

 

3-6 همه شرکت کننده ها به یک شکل توسط ادمین های ما رفتار خواهند شد.بعد از شکستن قوانین به شکل زیر با شخص خاطی برخورد خواهیم کرد .

 

 •  

  • اخطار اول : بازیکن از تورنومنت حذف شده ، اخطار رسمی برای او ارسال خواهد شد و بمدت

   به مدت 1 هفته از پرشین کتز بن خواهد شد.

  • اخطار دوم : بازیکن از تورنومنت حذف شده و به مدت 1 ماه از پرشین کتز بن خواهد شد.

   

  • اخطار سوم : بازیکن از تورنومنت حذف شده و برای همیشه از پرشین کتز بن خواهد شد.

 • در مقابل ادمین های ما مسئول:

4.1 پاسخگویی به مسائل و مشکلات پیش آمده برای بازیکنان

 

4.2 رفتار همراه با احترام متقابل با بازیکنان و بازدید کنندگان پرشین کتز

 

4.3 در زمان های خاص نسبت به شرایط خاص تصمیم خاص بگیرندد

شرکت کنندگان

اسپانسر ها