مانا و XP

ما در سایت پرشین کتز غیر از واحد پولی رایج کشورمون یک واحد پولی دیگه به اسم مانا تعریف کردیم . هر 1 مانا معادل 1000 تومان است .

شما با استفاده از مانای خود می توانید از همه امکاناتی که سایت پرشین کتز براتون تدارک دیده استفاده کنید.

شما فعلا با انجام کارهای زیر میتونین مانا جمع کنین:

 

1- شرکت در مسابقات پرشین کتز: شما با خرید بلیط در هر بازی رایگان 0.4 مانا دریافت می کنین و با خرید بلیط  در هر مسابقه پولی معادل 10% رقم ورودی آن مسابقه.

 

2- ریفرال : در صفحه پروفایل هر نفر گزینه دعوت از دوستان وجود دارد که برای هر عضو پرشین کتز منحصر به فرد است . هر3 شخص حقیقی که با لینک ثبت نام شما در سایت پرشین کتز عضو شوند و یک بازی اعم از رایگان یا پولی را شرکت کنند 5 مانا به شما تعلق میگیرد.

 

3- ریفرال پوینت :به ازای هر خرید هرکدام از ریفرال های شما در سایت پرشین کتز 3% آن مبلغ به صورت مانا در اختیار شما قرار می گیرد.

 

4- هر کالایی که در فروشگاه ما اعم از فیزیکی یا دیجیتال وجود دارد یک درصد مشخص شده از قیمت آن کالا به صورت مانا به شما تعلق می گیرد.

 

5- کسانی که خیلی به فارم کردن علاقه دارن میتونن مانای خودشون رو خرج نکنند و به حد نصاب که رسید با بونوس برداشتش کنند.

 

6- مقام آوری در رده بندی های هفتگی و ماهیانه و فصلی جدا ازنشان دادن قدرت شما در بین بقیه گیمر ها شمارو از جوایز ویژه که شامل باکس های داخل بازی – وجه نقد – مانا – رویال پس – خرید از فروشگاه و … بهره مند می کنه و می تونه آخر هفته های شمارو شیرین تر کنه .

 

شما میتونین با استفاده از لینک ریفرال خود و فرستادن آن برای دوستان و آشنایان خودتون یا فرستادن اون در پیج ها و گروه های مربوط به بازی های مختلف برای خودتون راه کسب درآمد مداوم درست کنین .

 

همچنین اگه استریمر هستین این لینک ریفرال به بهترین شکل برای شما به عنوان یک راه اضافه درامد زایی کمک می کند.

روش های خیلی زیادی برای جمع آوری مانا در دستور کار تیم پرشین کتز قرار داره که به مرور زمان به لیست اضافه می کنیم. مثلا کسب مانا برای پیدا کردن هم تیمی و شرکت در مسابقات due  یا squad  ,  یا ثبت نام در بازی هایی که پرشین کتز در آینده به کتابخونه بازی های خودش اضافه می کنه.

 

 

XP  یا تجربه

 

 

هرکدام از اعضای پرشین کتز به ازای شرکت در هر مسابقه بنا بر رتبه ای که در هر مسابقه کسب می کنند مقادیری xp دریافت می کنند. به دست آوردن XP باعث صعود شما در جدول رده بندی آن بازی خواهد شد.

 

رتبه شما بعد از پایان یافتن هر مسابقه در رده بندی های هفتگی و ماهیانه و فصلی به روز خواهد شد . شما با مقام آوری در

سیستم رده بندی پرشین کتز از جوایز ارزنده برخوردار خواهید شد. سیستم امتیاز دهی در حال حاضر به شکل زیر است :

 

نفر اول : 150 امتیاز  دوم : 140 امتیاز   سوم : 130  چهارم : 120   پنجم : 110  ششم : 100 هفتم : 90  هشتم : 80   نهم : 70  دهم : 60  یازدهم : 50  دوازدهم : 40 سیزدهم : 30 چهاردهم :20  پانزدهم : 10

 

بقیه شرکت کنندگان هر مسابقه 10 امتیاز کسب خواهند کرد.

 

توجه داشته باشید فرمول های جدید برای محاسبه XP به مرور زمان و با اضافه شدن بازی های تیمی به روز خواهد شد .