فرصتهای شغلی

در راستای پیشرفت کسب و کار و ایجاد مشاغل جدید پرشین کتز تلاش کرده نیاز های روز را در نظر گرفته و با دید باز و با استفاده از تکنولوژی روز طرح های خود را در زمینه ورزش های الکترونیک به انجام برساند.

 

این موارد به جز همکاری و تلاش متقابلانه بین شما اعضای پرشین کتز و مسئولان این پروژه میسر نخواهد بود .

 

1- برای هر مسابقه رایگان 3 نفر و برای مسابقات پولی 10 تا 15 نفر جایزه نقدی برنده می شوند و بقیه مانا . میتوانید از طریق درخواست واریز در حساب خود دریافت کنین.

 

2- ادمین های حرفه ای و مسئولیت پذیر برای برگزاری مسابقات پرشین کتز : ابتدای شروع به کار پرشین کتز با 3 بازی مختلف است. بازیکنانی که علم و علاقه به ادمینی دارند می تونند در زمان انتشار خبر پرشین کتز برای جذب ادمین ثبت نام کنند . برنامه های ما در راستای اضافه کردن بازی های جدید به لیست بازیهامون به اطلاعتون می رسه . DOTA2,league of legends ,PUBG , CS:GO ,fortnite   ,TF2 و یه عالمه بازی دیگه .

 

3- استفاده از روش های کسب مانا : شما میتونین در مسابقات رایگان ما شرکت کنین و جایزه و مانا برنده شین . توجه داشته باشین که هیچ کاری تو سایت ما وجود نداره به خاطرش مانا نگیرین حتی اگه تو بازی PUBG رایگان نفر 100 ام بشین . با استفاده از لینک منحصر به فرد دعوت از دوستان در پروفایلتون که برای شما ایجاد شده می تونین 3 تا از کسانی که باهاشون بازی می کنین رو دعوت کنین و با هم تو یک مسابقه شرکت کنین و جدا از نتیجه بازی 5 مانا برنده شوید .دقت کنین که شما می تونین هر دوست ایرانی که میشناسین رو دعوت کنین و به ازای هر 3 نفر 5 مانای خودتون رو دریافت کنین و دوستاتون رو جزو referral  های خودتون کنید.

 

4- هر خریدی که referral های شما انجام میدن 3% آن رقم به صورت مانا به شما میرسه . این پتانسیل برای همه وجود داره که با خرج کردن صفر تومان درآمد میلیونی داشته باشند . شما میتونین از اون مانا برای استفاده از خدمات ما استفاده کنین و همینطور پرشین کتز ای هایی که علاقه به جمع کردن مانای زیاد دارند به مقدار حد نصاب که رسیدند مانای خودشون رو به همراه بونوس به صورت نقدی دریافت کنند . این روش برای کسانی که استریم می کنند بسیار مفید است .

 

5- کسب و کار های جدید : اگه کسب و کار آنلاین دارین و یا میخواین کار خودتون رو گسترش بدین میتونین از طریق درخواست همکاری اجناس و خدماتتون رو درقسمت فروشگاه در اختیار اعضای پرشین کتز قرار بدین.

 

6- بازیکنان با مهارت بالا که عضو تیمی نیستند می توانند عضو تیم های اسپانسر های پرشین کتز شوند و به صورت ماهیانه حقوق دریافت کنند . در لیگ های ما شرکت کنند و بهترین های ایران رو رقم بزنند .